Vernisáž výstavy: KARA Trutnov - gigant československého kožešnického průmyslu

Ve čtvrtek 24. září 2015 proběhla v Muzeu Podkrkonoší vernisáž výstavy KARA Trutnov - gigant československého kožešnického průmyslu, které se zúčastnil vzácný host - předseda vlády ČR Mgr. Bohuslav Sobotka, jenž také pronesl úvodní slovo. Poté k přítomným promluvil starosta města Trutnova a poslanec Parlamentu ČR Mgr. Ivan Adamec. Za kurátorky s koncepcí a obsahem výstavy seznámila přítomné Mgr. Petra Vlčková. Za současný podnik KARA pohovořil ing. Zdeněk Rinth. Hudební doprovod zajistil talentovaný Lukáš Červený. Vernisáže se zúčastnilo cca 200 návštěvníků.

Pan premiér si výstavu před slavnostním otevřením se zájmem prohlédl, a to za průvodního slova ředitele muzea Mgr. Vlastimila Málka a spolukurátorky Petry Sauerové.

Výstava potrvá do 15. 11. 2015. Všichni jste srdečně zváni!

Foto: Mgr. Ondřej Tůma