PROGRAM MUZEA V ZÁŘÍ 2023

25. 8. 2023

V nové sezóně 2023/2024 máme pro Vás připravenu řadu zajímavých výstav a doprovodných akcí. Již v programu na září můžete vidět velké lákadlo - besedu s populární herečkou Uršulou Klukovou, která v Trutnově absolvovala střední zdravotnickou školu! Další beseda bude pak věnována elektrotechnickému průmyslu, konkrétně významnému podniku ZPA Trutnov. V září také můžete navštívit přednášku kronikářky a badatelky Aleny Křivské o vlivu církevního učení a umění na lidové pověsti. Rovněž nezapomeňte muzeum navštívit při Dnech evropského dědictví, kdy bude vstup na všechny výstavy zdarma.