PROGRAM MUZEA V PROSINCI 2023

1. 12. 2023

Zveme Vás do muzea na prosincový program, který bude především ve znamení adventu. V rámci Předvánočního odpoledne v muzeu si budete moci mj. vychutnat vánoční koledy v podání žáků ZUŠ Trutnov a gymnaziálního souboru Colours of GTU. Zahájíme také výstavu o Vánocích našeho dětství a mládí. Dále je pro Vás připravena projekce filmového medailonu Jiřího Karase Jůzla s přednáškou o trampingu a na závěr přednáška o krátké existenci provincie Deutschböhmen na Královédvorsku v roce 1918.