PROGRAM MUZEA V LISTOPADU 2023

2. 11. 2023

V listopadu pro Vás máme připravenu řadu tradičních i méně tradičních muzejních akcí. Můžete u nás navštívit stálé expozice nebo krátkodobé výstavy a také několik zajímavých přednášek. Dušičkový čas připomene akce Až umřu, zasaďte na mě strom. Trutnovští mykologové nás poučí, že i ve městě lze nelézt řadu dobrých hub, podíváme se do historicky, společensky a přírodně zajímavého Mongolska a připomeneme zajímavé regionální osobnosti, a sice Sigismunda Ludvíka Boušku a Franze Vogelgsanga. Těšíme se na Vaši návštěvu!