PROGRAM MUZEA V LEDNU 2024

2. 1. 2024

Na začátek nového roku jsme pro Vás připravili hned několik velmi kvalitních akcí. Kromě aktuálních výstav a dlouhodobých expozic můžete v muzeu navštívit přednášku dr. Ondřeje Krále o vojácích c. k. rakouské armády v polovině 19. století, přednášku dr. Milana Bubna o řádu maltézských rytířů či vyprávění Ing. Václava Jiránka o regionálním spisovateli Vácslavu Řezníčkovi, autorovi málo známého románu Dědeček. Na konec ledna pro Vás chystáme slavnostní zahájení výstavy Rok na podkrkonošské vsi, která Vám představí nejen zemědělské náčiní našich předků, ale třeba i nástroje rukodělné výroby. Těšíme se na Vás v trutnovském muzeu!