PROGRAM MUZEA V ČERVNU 2023

29. 5. 2023

V závěru kulturní sezóny 2022/2023 jsme pro Vás na červen připravili velmi zajímavý program. Začneme přednáškou PhDr. Jiřího Němečka z Hradce Králové o regionálním výtvarníkovi Karlu Kratochvílovi (1912–1998). Pokračovat budeme přednáškou Mgr. Libora Duška, PhD., o spiritismu v Podkrkonoší a trutnovské podnikatelské rodině Etrichově. Závěr červnového programu bude patřit Trutnovské muzejní noci 2023 a slavnostnímu otevření výstavy o historii elektrotechnického průmyslu v Trutnově - od počátků za druhé světové války (AEG) přes firmu Křižík k podniku ZPA.