Přehled akcí na měsíc červen

6. 6. 2022

V červnu nás čeká celkem pět muzejních večerů. První čtvrteční přednáška s názvem Titulatura v českých zemích nám přiblíží středověkou společnost. Následuje vernisáž nové výstavy Pokrývky hlav našich předků spojené s muzejní nocí s nabitým programem. V třetím týdnu bude promítán druhý filmový medailonek, tentokrát s Václavem Jiráskem. Poté následuje přednáška k výstavě Cukrovary českých zemí a cyklus ukončujeme komentovanou prohlídkou města po zaniklých hotelech, hostincích a vinárnách.