Otevření nových historických expozic Muzea Podkrkonoší v Trutnově

18.12.2017

Nové historické expozice Muzea Podkrkonoší v Trutnově na témata Hrady Trutnovska, Zámky Trutnovska a Chalupy Trutnovska byly slavnostně otevřeny!

V pondělí 18. prosince 2017 byly slavnostně otevřeny nové historické expozice Muzea Podkrkonoší v Trutnově na témata

Hrady Trutnovska

Zámky Trutnovska

Chalupy Trutnovska

Expozice slavnostně otevřel starosta města Trutnova a poslanec Parlamentu ČR Mgr. Ivan Adamec za účasti zástupců odboru kultury a památkové péče Krajského úřadu Královéhradeckého kraje Ing. Milana Smolíka a Mgr. Veroniky Janáčkové, místostarostů města Trutnova Mgr. Tomáše Hendrycha a Ing. Hany Horynové, zastupitelů města Trutnova, tajemníka, vedoucích odborů a úředníků MěÚ Trutnov, zástupců příspěvkových organizací města, okolních muzeí, tvůrců expozic, spolupracovníků muzea a dalších hostů. O vzniku, poslání a obsahu nových expozic promluvili ředitel muzea PhDr. Vlastimil Málek a zástupce ředitele PhDr. Ondřej Vašata.

Fotoreportáž Pavla Křivky Z D E

Zpráva Krkonošského deníku Z D E

Fotografie na facebookovém profilu města Trutnova Z D E

25.01.2018