Znovuotevření muzea pro veřejnost

Muzeum Podkrkonoší v Trutnově bude opět otevřeno pro veřejnost od čtvrtka 3. 12. 2020 v běžné otevírací době, tj. úterý až neděle 9-12, 13-17 hodin.

Výstava Trutnov na nejstarších fotografiích z muzejní sbírky je prodloužena do ledna 2020.

Od pátku 4. 12. 2020 pak pro Vás bude otevřena i nová výstava Štastné a veselé Vánoce.

Kromě toho lze navštívit v muzeu dlouhodobé historikcé expozice.

Dodržujte, prosím, nutná opatření v souvislosti s šířením pandemie:

Kapacita muzea je omezena tak, aby ve výstavních sálech a dalších veřejně přístupných vnitřních prostorách připadala na jednoho návštěvníka plocha alespoň 15 m2 (pohyb návštěvníků po muzeu regulují přítomní průvodci). Návštěvníci mezi sebou musí dodržovat rozestupy minimálně 2 m (neplatí pro členy jedné domácnosti). Vstup je povolen pouze s rouškou zakrývající dýchací cesty.

Děkujeme za pochopení, přejeme pěkný advent a těšíme se na Vaši návštěvu!