Polsko-česká fotografická všechnice

Projekt Polsko-česká všechnice - cyklické dílny je spolufinancován z prostředků Evropské unie v rámci Evropského fondu pro regionální rozvoj a z prostředků státního rozpočtu Polské republiky prostřednictvím Euroregionu Nisa.

Muzeum Podkrkonoší v Trutnově  a Jeleniogórskie Centrum Kultury si Vás dovolují pozvat na výstavu

Polsko-česká fotografická všechnice 2013

Výstava prací vzniklých během dílen pořádaných v rámci projektu „Polsko-česká všechnice - cyklické dílny". Dílny probíhaly v obci Kopaniec (Polsko) a ve městě Trutnov (Česká republika). Autory výstavy jsou fotografičtí nadšenci z ČR a Polska.

Vernisáž výstavy v České republice se uskutečnila 16. ledna 2014 v Muzeu Podkrkonoší v Trutnově - reportáž Trutnovinek naleznete Z D E a fotoreportáž Trutnovinek Z D E

Výstava potrvá do neděle 30. března 2014.