Chystané akce

Koncert Ivo Jahelky u příležitosti 100. výročí knihovního zákona

Ivo Jahelka: Písničky zpod taláru

Úterý 1. října 2019 od 17.00 hodin v Muzeu Podkrkonoší v Trutnově

Městská knihovna s regionálními funkcemi v Trutnově a Muzeum Podkrkonoší srdečně zvou širokou veřejnost na koncert JUDr. Iva Jahelky. Oblíbený "zpívající právník" Ivo Jahelka se již přes 40 let věnuje zhudebňování různých zajímavých soudních případů či kuriózních příběhů ze všedního života. V muzeu vystoupí s hudebním programem proloženým mluveným slovem nejen na téma humorných situací z právní praxe. Vzhledem k tomu, že letos slavíme sté výročí vydání knihovního zákona, uslyšíme i píseň věnovanou knihovnám.

Vstupné zdarma. Z kapacitních důvodů je vstup možný pouze na vstupenky, které si zájemci mohou vyzvednout od pondělí 23. září ve studovně knihovny a na pokladně muzea.