Nová kniha: Trutnov a jeho místní části na historických fotografiích 1861–1945

Vyšla nová kniha Trutnov a  jeho místní části na historických fotografiích 1861-1945.

Kniha velkého formátu má 236 stran. Obsahuje unikátní fotografie nejen z centra města a z jednotlivých předměstí, ale i z ostatních části města - Kryblice (Krieblitz), Dolní Staré Město (Niederaltstadt), Nové Dvory (Neuhof), Bojiště (Hohenbruck), Horní Staré Město (Oberaltstadt), Poříčí (Parschnitz), Bohuslavice (Bausnitz), Adamov (Adamsthal), Lhota (Welhotta), Bezděkov (Bösig), Debrné (Döberle), Libeč (Gabersdorf), Voletiny (Wolta), Nové Voletiny (Neuwolta), Babí (Trautenbach), Volanov (Weigelsdorf), Oblanov (Kaltenhof), Střítež (Burkersdorf), Studenec (Staudenz), Starý Rokytník (Altrognitz), Nový Rokytník (Neurognitz), Rubínovice (Rudersdorf).

K dostání je v otevírací době muzea na pokladně v přízemí. K prodeji je též na Turistickém informačním centru na Krakonošově náměstí ve Staré radnici. Cena knihy je 250 Kč.

O knize se lze více dozvědět Z D E (rozhovor s autory v Krkonošském deníku) nebo Z D E (reportáž a fotografie Trutnovinek ze slavnostní prezentace v Uffu)